Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Płytki wkłókno-cementowe Ardonit i Montana

 
 
 
 
Włókno-cement to materiał o szczególnych zaletach, który staje się coraz bardziej popularnym materiałem pokryciowym na polskim rynku - bez względu na to czy mamy do czynienia z nowoczesną, czy tradycyjną architekturą. Jest odporny na zmienne warunki atmosferyczne. Charakteryzuje się również niezwykłą lekkością, dzięki czemu nie ma potrzeby stosowania ciężkich konstrukcji więźby dachowej. Płytki pokryte są podwójną warstwą farby z żywic akrylowych na bazie wody ze składnikami zapobiegającymi porastaniu mchem.

Lekkie, płaskie płytki włókno-cementowe stosowane są zarówno do zadaszenia budynków, jak również jako wykończenie elewacji. Szeroki asortyment płytek, które są dostępne w wersji gładkiej, bądź ze strukturą, możliwość różnych opcji montażu oraz duża gama kolorów powoduje, że bez ograniczeń można kreować wygląd dachu, czy fasady.

Oprócz płytek o różnych wymiarach w ofercie znajdują się akcesoria wykończeniowe, nadające dachom elegancki, estetyczny i trwały wygląd.

Ardonit® i Montana® są płaskimi płytkami niewielkich rozmiarów, wykonanymi z w pełni skompresowanego włókno-cementu. Są one przygotowane na bazie cementu portlandzkiego, włókien pochodzenia organicznego wysokiej jakości dodatków mineralnych i wody.

Płytki dachowe posiadają dodatkową, barwną warstwę wierzchnią. Ich powierzchnia jest wykończona dwoma warstwami farby akrylowej na bazie wodnej, wysoce odpornej na rozwój mchu. Krawędzie płytek są wykończone taką samą farbą.

Płytki włóknocementowe

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl