Informacja RODO

INFORMACJA RODO

Informujemy o wprowadzeniu zmian w polityce prywatności. Zmiany wynikają z konieczności dostosowania do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Umbrella-Construction Piotr Rodziewicz z siedzibą w Gdyni (81-637), ul. Ogrodowa 7; Umbrella-Construction Piotr Rodziewicz odpowiada za ich wykorzystanie w sposób bezpieczny, zgodny z obowiązującymi przepisami.

2. Dane będą przetwarzane w celu sprzedaży i w celach marketingowych w formie elektronicznej i papierowej.

3. Podanie danych jest dobrowolne.

4. Podanie danych jest obowiązkowe wyłącznie gdy stanowi tak przepis.

5. Dane nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa.

6. Przysługuje Pani/Panu prawo do dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

7. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia żądania zaprzestania przetwarzania danych lub sprzeciwu wobec przetwarzania danych.

Informujemy, że firma Umbrella-Construction Piotr Rodziewicz przetwarza Państwa dane osobowe w postaci imienia, nazwiska, adresu, nazwy firmy, nr NIP, adresu e-mail oraz numeru telefonu.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia komunikacji biznesowej, w tym także do celów marketingowych i mogą być udostępniane podmiotom współpracującym z firmą Umbrella-Construction Piotr Rodziewicz w celu realizacji Państwa zamówień, księgowania dokumentów. Państwa dane osobowe będą przetwarzane do momentu cofnięcia przez Państwa zgody na ich przetwarzanie. Jeżeli nie wyrażają Państwo zgody na dalsze przetwarzanie danych, prosimy o kontakt w tej sprawie z naszą firmą:

Umbrella-Construction Piotr Rodziewicz 81-637 Gdynia, ul Ogrodowa 7 e-mail: biuro@umbrella-construction.pl

Mają Państwo Prawo wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uważają Państwo, że przetwarzanie Państwa danych osobowych narusza przepisy prawa.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl